Inovace


Společnost Laverana GmbH & Co. KG, založená v roce 1987, již od počátku své existence zůstává věrná svému původnímu odhodlání, s plným nasazením přispívat k rozvíjení trhu s přírodní kosmetikou. Značka lavera Naturkosmetik nejen, že úspěšně působí na mezinárodním trhu, ale navíc se řadí mezi jeho přední představitele. Cílem společnosti Laverana je „demokratizace“ přírodních kosmetických přípravků – tedy aby výrobky byly dostupné všem přívržencům přírodní kosmetiky po celém světě. Každý by měl přece mít příležitost dopřát svému tělu jedinečnou přírodní péči prostřednictvím původní přírodní kosmetiky.

 

 

Výzkum a vývoj


Laverana se při vyvíjení každého nového přípravku nechává inspirovat přírodou a co nejvíce využívá multifunkčnosti jednotlivých přírodních ingrediencí. Svůj výzkum obrací především tímto směrem. Nadto vyvíjí speciální rukodělné procesy zpracování a nové – samozřejmě přírodní – ingredience s aktivním působením. Soustavně bádá a hledá novější a optimálnější výsledky. Kromě dokonalé kvality jsou nejvyšší prioritou výrobků lavera snášenlivost s pokožkou a maximální využití všech účinků, které zlepšují k valitu pleti. Vše, co kdy společnost Laverana kdy vyzkoumala a vytvořila, je uzavřeno do lahviček a tub ve vlastní vysoce výkonné továrně, vybavené moderní technikou.

 

 

Výroba


Vyrobeno v Německu, v oblasti Hanoveru. Díky své houževnaté práci mohla Laverana během 30 let svého působení uvést na trh s přírodní kosmetikou nemalý počet produktových řad. Všechny výrobky splňují přísné standardy pro certifikovanou přírodní kosmetiku. Každý přípravek je individuálně vyvíjen, vyroben, zabalen a odeslán do přibližně 40 zemí po celém světě. Kdekoliv je to možné, jsou k výrobě použity rostlinné ingredience pocházející z kontrolovaného ekologického zemědělství. Jednotlivé ingredience, stejně jako konečný produkt i jeho obal absolvují maraton, který má za úkol prověřit kvalitu. Společnost Laverana si sama produkuje na 300 vlastních aktivních přírodních ingrediencí. Jejich další zpracování je prováděno velmi šetrně a na nejvyšší technické úrovni, za použití tzv. zelené energie. Zásadně nepoužíváme chemických konzervantů a aromat.

 

MenuX

Provozovatel webu, Natures Care CZ s.r.o., se sídlem Hlavní 15, Střílky, 76804, IČ: 26288605, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.