Naše zásady pro udržitelný rozvoj


Udržitelný rozvoj jsme vždy považovali za samozřejmý základ naší firemní kultury. Zásady udržitelnosti byly proto integrovány do vnitřního desatera našeho podnikání již na počátku existence společnosti. Směřování společnosti Laverana je úzce spojeno s osobností vedoucího ředitele Thomase Haaseho a jeho hlubokým osobním zapálením pro přírodní kosmetiku.

 

 

Udržitelnost jako firemní filozofie


Udržitelnost chápe Laverana jako optimální spojení několika faktorů – k tradiční ekologičnosti, ekonomičnosti a dobrým sociálním vztahům přidává také pojmy jako jsou „udržitelná zkrášlovací péče“ a „udržitelná účinnost“. Udržitelné obchodní praktiky a dodržování zákonů a předpisů s tím spojených je pochopitelně samozřejmostí.

 

1. Získávání suroviny
2. Přeprava surovin
3. První fáze distribuce
4. Výroba
5. Zabalení
6. Druhá fáze distribuce
7. Třetí fáze distribuce
8. Místo prodeje
9. Nákupy (cílový zákazník)
10. Odpad
11. Recyklace

MenuX

Provozovatel webu, Natures Care CZ s.r.o., se sídlem Hlavní 15, Střílky, 76804, IČ: 26288605, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.